XXV Niedziela Zwykłą – 22.09.2019

.Dzisiaj:

* adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego  o godz. 19.oo

• w poniedziałek wspomnienie św. Pio z Pietreciny, kapłana
  • we wtorek  Msza św. wotywna o św. Stanisławie, biskupie
  • w środę Msza św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy
  • w czwartek „Godzina Święta”   przeżywana i wspólnie od 23.oo do 24.oo
  • w piątek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana
  • w sobotę św. Wacława, męczennika
  1. Dziękuję mieszkańcom bloku za zrobione porządki w kościele. W tym tygodniu zapraszam rodziny:  Daniela Ożoga, Ryszarda Pastuchy, Wojciecha Sosnówki, Józefa Wójcika i mieszkańców Lecznicy.
  2. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców w przyszłą niedziele o godz. 16.oo.
  3. Kurs przedmałżeński dla osób przygotowujących się do małżeństwa rozpocznie się 5 października w Modliborzycach o godz. 19.oo
  4. Przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik „Niedziela”.
  1. Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Staszowa odbędzie się 5 października. Proszę dziś o zgłoszenia.

W przyszłą niedzielę podziękujemy p. Poseł na Sejm Gabrieli Masłowskiej na Mszy św. o godz. 11.oo. Po Mszy św. w Gok-u będzie spotkanie. Zapraszamy.