VII Niedziela Zwykła– 24.02. 2019r.

1. Dzisiaj adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o  godz. 19.oo.

* w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Św.

* we wtorek Msza św. wotywna o św. Stanisławie

* w środę Msza św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy

* w czwartek „Godzina Święta” od godz. 23.00 do 24.oo. W każdy czwartek indywidualna a w ostatnie czwartki miesiąca prowadzona przez księdza.

* I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.oo. Msza św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.oo.

* I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź od godz. 16.3o. Msza św. i nabożeństwo I soboty: rozmyślanie, różaniec i modlitwa wynagradzająca o godz. 17.oo.

1. Dziękuję parafianom za posprzątanie kaplicy. W sobotę zapraszam rodziny z Wólki Batorskiej: Józefa Chmiela, Marcina Widza i Mariusza Widza.
  2. Proszę o zachowanie porządku na cmentarzu i wokół.
  3. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się tygodnik „Niedziela”. Zapraszam do czytania.