VI Niedziela Zwykła– 17.02. 2019r.

1. Dzisiaj adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa                   o  godz. 19.oo.

* w piątek Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła

* w sobotę wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

1. 3. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców w przyszła niedzielę o godz. 16.oo.
  2. Dziękuję parafianom za posprzątanie kaplicy dodatkowo rodzinom Jana Trzcińskiego i Józefa Sulowskiego. W sobotę zapraszam rodziny z Wólki Batorskiej: Henryka Sulowskiego Mariusza Szubartowskiego i Mariusza Skrzypka.
  3. 5. Dziękuję za prace ( przez tydzień) w zakrystii panom Zyśko Krzysztofowi z synem Adamem, Bartłomiejowi Pastucha, Ryszardowi Matysiak i Paweł Michałek. Panowie za wykonane prace nie pobierają żadnych opłat.
  4. Proszę o zachowanie porządku na cmentarzu i wokół.
  5. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się tygodnik „Niedziela”. Zapraszam do czytania.