V Niedziela Zwykła– 10.02. 2019r.

1. Dzisiaj adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

* w poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. XXVII Światowy dzień chorego. Jego obchody ustanowił św. Jan Paweł II 13 maja 1992 r., w 75. rocznicę objawień fatimskich i 11. rocznicę zamachu na swoje życie. O godz. 11.00 – Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem J. E. Księdza Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza w parafii św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim. W naszej parafii na Mszy św. o godz. 16.oo  będziemy się modlić w intencji chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia.

* w czwartek Święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa patronów Europy

3. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców w ostatnia niedzielę lutego o godz. 16.oo.

4. Dziękuję parafianom za posprzątanie kaplicy. W sobotę zapraszam rodziny z Wólki Batorskiej: Barbarę Wcisło rodziny Henryka Michałka i Zofii Michałek.

5. Dziękuję za prace na plebani panom Robertowi Trzcińskiemu Arkadiuszowi Graboś i Henrykowi Zuń. Panowie za prace nie pobierają żadnych opłat.

6. Proszę o zachowanie porządku na cmentarzu i wokół.

7. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się tygodnik”Niedziela”. Zapraszam do czytania.

8. W piątek podpisałem umowę na wykonanie prac przy kościele z firmą TGL z Lublina.

9. Zmarła Urszula Bednarczyk z Batorza II. Różaniec w jej intencji dziś o godz. 17.oo.

10. Msze św. od poniedziałku do piątku będą o godz. 17.oo.