IV Niedziela Wielkanocna– 30.04.2023 r.

• rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania
  • nabożeństwa według planu misji świętych.
  • taca misyjna w piątek i sobotę

ROZPOCZYNAMY MIESIĄC MAJ POŚWIĘCONY MATCE BOŻEJ.

• w poniedziałek wspomnienie św. Józefa, robotnika
  • we wtorek wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła
  • w środę Uroczystość NMP Królowej Polski
  • I czwartek miesiąca. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków.  Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
  • I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
  • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba
  • V Niedziela Wielkanocna zakończenie misji świętych na Mszy Św. o godz. 11.oo

1. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w sobotę. Proszę o zgłoszenia do środy włącznie.

1. Odpust ku czci Św. Stanisława, naszego patrona w poniedziałek 8 maja. Suma odpustowa o godz. 12.oo. Zapraszam do niesienia feretronów, strażaków, chór i scholę, orkiestrę wszystkich parafian.

1. Zakończenie peregrynacji obrazu Chrystusa Króla w czwartek. Wprowadzenie procesjonalne przed Mszą Św. o godz. 18.oo.

1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu. Do sprzątania zapraszam  rodziny    z  Wólki Batorskiej od Janusza Zyśko do Michałek Wandy.         W poniedziałek proszę  o przemycie posadzki. Proszę o wykaszania trawy.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela.