II Niedziela Wielkanocna – 07.04.2024 r.

Dzisiaj:

• rozpoczynamy Okres Wielkanocny trwający do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego
  • Międzynarodowe Święto Caritas. Za tydzień na zakończenie tygodnia miłosierdzia zbiórka do puszek na Caritas
  • zmiana tajemnic różańcowych. Intencja papieska: aby godność kobiet i ich bogactwo było uznawane w każdej kulturze i aby ustała ich dyskryminacja Intencja parafialna: za Ojczyznę, o nowe powołania w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  • Godzina Miłosierdzia  o godz. 15:oo.

• w poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Św. o godz. 7.3o 11.oo i 18.oo. Jest to także Dzień Świętości Życia. Można przystąpić do adopcji duchowej po Mszy Św. o godz. 11.oo.
  • we wtorek nowenna do Św. Stanisława, naszego patrona po Mszy Św. o godz. 18.oo
  • w czwartek Godzina Święta23.oo do 24.oo
  1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół na dzisiejszą niedzielę. Złożyli ofiarę. Bóg zapłać. Do sprzątania zapraszamy rodziny od Andrzeja Winiarczyka do Wiesława Jachury. We wtorek proszę o zmycie posadzki oraz rozebranie ciemnicy i grobu. Sprzątanie kościoła w sobotę.