XXII Niedziela zwykła – 03.09.2023 r.

Dzisiaj

• zmiana tajemnic różańcowych. Intencja papieska: za ludzi, którzy żyją na marginesie społeczeństwa. Intencja parafialna; o nowe powołania, o pokój, za młodzież i dzieci.
  • adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 19.oo

• w poniedziałek Msza Św. wotywna o Duchu Św. o godz. 6.45
  • we wtorek Msza Św. i nowenna do Św. Stanisława, naszego patrona o godz. 18.oo
  • w środę Msza Św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 6.45
  • I czwartek miesiąca. Msza Św. i adoracja w intencji powołań o godz. 18.oo.  Godzina Święta od 23.oo do 24.oo.
  • w piątek Święto Narodzenia NMP. Msze Św. o godz. 7.3o 11.oo i 18.oo. Błogosławieństwo ziarna siewnego na Mszy Św. o godz. 7.3o i 11.oo. Różaniec o godz. 20.3o
  • w sobotę obchody 160 rocznicy powstania styczniowego i bitwy pod Batorzem. Msza Św. pod przewodnictwem Ks. Bp o godz. 11,oo w miejscu bitwy

1. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania w przyszła niedziele po Mszy Św. o godz. 16.oo.

1. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2024.

1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu. Do sprzątania zapraszamy rodziny z Batorz Pierwszego od Wiesława Niesciur do Damiana Skorupy.  W poniedziałek proszę o przemycie posadzki. roszę o wykoszenie trawy.