V Niedziela Wielkanocna– 07.05.2023 r.

Dzisiaj

• intencje Kół Żywego Różańca: papieska: aby ruchy i wspólnoty kościelne każdego dnia odkrywały misje ewangelizacyjną. Parafialna: o nowe powołania kapłańskie i zakonne,     aby misyjny zasiew Słowa Bożego przynosił obfite owoce, za dzieci przygotowujące się do  I Komunii Św. i do sakramentu bierzmowania
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 19.3o
  • nabożeństwo majowe z procesją wokół kościoła o godz. 20.3o

od wtorku w dni powszedni nabożeństwa majowe po Mszy Św. o godz. 18.oo

• w poniedziałek Uroczystość Św. Stanisława, patrona naszej Ojczyzny i naszej parafialnej wspólnoty. Msze Św. o godz. 7.3o i 18.oo. Centralna Msza Św. o godz. 12.oo z procesją wokół kościoła. Zapraszam wszystkich parafian: Liturgiczną Służbę Ołtarza, scholie, chór, orkiestrę, braci strażaków i delegacje do niesienia feretronów. Nabożeństwo majowe o godz. 20.3o z procesja wokół kościoła.
  • w czwartek Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
  • w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszam w czwartek na godz. 16.oo

1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu. Do sprzątania zapraszam  rodziny z  Wólki Batorskiej od Anny Wielgomas do Mariusza Skrzypka. We wtorek proszę  o przemycie posadzki. Proszę o wykaszanie trawy.