V Niedziela Wielkiego Postu – 21.03.2021 r.

Dzisiaj.

• Gorzkie Żale o godz. 15.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

W dni powszednie po pierwszej Mszy św. litania do św. Józefa. W niedziele podczas adoracji.

Od poniedziałku do czwartku rozważanie Męki Pańskiej i Adoracja Krzyża od  godz. 20.3o  do godz. 21.3o.

• w czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz. 7.3o 11.oo i 17.oo.       Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 15.3o.

Godzina Święta z adoracją Krzyża od godz.23.oo do 24.oo.

• piątek Parafialna Droga Krzyżowa z udziałem kandydatów do sakramentu bierzmowania i Msza św. o godz. 17.oo.

Ekstremalna Droga Krzyżowa odbedzie się 26 marca w piątek. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 20.oo. Informacje są umieszczone na stronie parafii.

• Niedziela Palmowa – rozpoczynamy Wielki Tydzień. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. Sumę ( godz. 11.oo ) rozpoczniemy  poświęceniem palm pod kościołem i procesją wokół kościoła.

1. Spowiedź 30 min. przed każdym nabożeństwem adoracji Krzyża i przed poranną Mszą św.

1. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę we wtorek od godz. 9.oo.

1. Ofiara na kwiaty do Bożego Grobu złożyli parafianie z  Kolonii  Batorz oraz sprzątający kościół złożyli ofiarę na kościół.

1. Dziękuję za zrobione porządki. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I od Bogusława Wielgomas do końca ulicy cmentarnej. Proszę o zmycie posadzki w poniedziałek.

1. W środę zapraszamy mężczyzn z Batorza Pierwszego i Drugiego wraz ze strażakami na godz. 9.oo do pomocy przy uporządkowaniu terenu w centrum ( wokół starej plaebanii ). Prosimy o zabranie pił i siekier.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła – tygodnik Niedziela.