XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.

Kościół jest otwarty cały dzień. Powinniśmy nawiedzać Najświętszego Sakramentu

Dzisiaj.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.
  • Msze św. w dni powszednie od poniedziałku o godz. 6.45 i 7.3o.

• w poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Droga Krzyżowa w lasku i adoracja Krzyża o godz. 19.oo
  • we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  • w środę wspomnienie św. męczenników: Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
  • czwartek  „ Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo
  • w piątek Święto Św. Stanisława Kostki. Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 18.oo. Zapraszam także do modlitwy różańcowej jako triduum ( od wtorku ) modlitwy za dzieci i młodzież w rodzinach albo indywidualnej.

1. Przewodniczącym Rady Parafialnej został Jarosław Kowalski z Batorza II. Dziękuję Waldemarowi Michałkowi za prace w Radzie Parafialnej i jej przewodniczenie.

1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w najbliższy piątek o godz. 18.oo. ( klasy VII i VIII oraz I klasa szkoły średniej ) Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców w ostatnią niedzielę września o godz. 16.oo.

5. Dziękuję za zrobione porządki w kościele, za wykoszenie trawy. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza II: od rodziny Zarzecznych do Bogdana Sulowskiego. Proszę pamiętać o wykoszeniu trawy.

6. Dziękuję bardzo za ofiary na ławki: Ofiarodawców odczytam w ostatnią niedzielę września na Mszy św. o godz. 7.3o i 11.oo.

7. Przy wyjściu z kościoła na stoliku znajduje się tygodnik: Niedziela.