XXI Niedziela Zwykła – 25.08.2019 r.

1. Dzisiaj:* adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca    Jezusowego  o godz. 20.oo
    • w poniedziałek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.3o, 11.oo i 18.oo. Różaniec o godz. 20.3o i Apel Jasnogórski z procesją wokół kościoła o godz. 21.oo.
    • we wtorek  wspomnienie św. Moniki, matki św. Augustyna.
    • w środę wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
    • w czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

„Godzina Święta”   prowadzona przez księdza od 23.oo do 24.oo

3. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza I: Władysławy Cieczka, Pawła Trzcińskiego, Henryka Zarzecznego, Henryka Michałka i Bogusława Wielgomasa.
  4. W związku z przeżywanym miesiącem trzeźwości codziennie trwa modlitwa różańcowa w tej intencji o godz. 21.oo, w czwartki podczas Godziny Świętej a w niedziele przed sumą o godz. 10.3o.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w czwartek i piątek o godz. 18.oo oraz w sobotę o godz. 11.oo.
  6. Spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego w piątek od godz. 16.3o do 18.oo.
  7. Przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik „Niedziela”.