Ogłoszenie nr 2 – wykonanie ekspertyzy technicznej

Plebania - Batorz- 2019.06.02

13.06.2019r.
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika z siedzibą w Batorzu, Batorz I 48, 23-320 Batorz, informuje iż najkorzystniejszą ofertę na wykonanie Ekspertyzy technicznej dla budynku Domu Parafialnego Nowego Parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Batorzu I, w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja Domu Parafialnego Starego oraz Domu Parafialnego Nowego Parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Batorzu” złożył następujący wykonawca: PROBATUS Sp. z o.o. Sp. K., ul. Przemysłowa 46, 24-320 Poniatowa.


03.06.2019 r.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika z siedzibą w Batorzu, Batorz I 48, 23-320 Batorz, zaprasza do złożenia ofert na wykonanie Ekspertyzy technicznej budynku Domu Parafialnego Nowego Parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Batorzu I, w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja Domu Parafialnego Starego oraz Domu Parafialnego Nowego Parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Batorzu” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.