Ogłoszenie nr 5 – Opracowanie opinii ornitologicznej i chiropterologicznej

Plebania - Parafia Batorz

21.07.2020r.
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika, Batorz Pierwszy 48, 23-320 Batorz, ogłasza konkurs na opracowanie dwóch opinii ornitologicznych i chiropterologicznych dla budynków: Domu Parafialnego Starego oraz Domu Parafialnego Nowego Parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Batorzu dotyczących projektu: „Termomodernizacja Domu Parafialnego Starego oraz Domu Parafialnego Nowego Parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Batorzu oraz montaż instalacji PV” planowanego do realizacji przy wsparciu NFOŚIGW w Warszawie w ramach programu priorytetowego „Budownictwo energooszczędne. Część 1) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”.

– Zapytanie ofertowe
– Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego – Formularz oferty
– Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego – Formularz oferty_edytowalny


Informacja o wyborze

30.07.2020r.
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika, Batorz Pierwszy 48, 23-320 Batorz informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na opracowanie dwóch opinii ornitologicznych i chiropterologicznych dla budynków: Domu Parafialnego Starego oraz Domu Parafialnego Nowego Parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Batorzu dotyczących projektu: „Termomodernizacja Domu Parafialnego Starego oraz Domu Parafialnego Nowego Parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Batorzu oraz montaż instalacji PV” planowanego do realizacji przy wsparciu NFOŚIGW w Warszawie w ramach programu priorytetowego „Budownictwo energooszczędne. Część 1) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie” złożył następujący wykonawca: Robert Bijas, ul. Partyzantów 5A, 22-470 Zwierzyniec.