III Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024 r.

Dzisiaj

• zmiana tajemnic różańcowych. Intencja papieska: aby osoby, które ryzykują swoje życie Ewangelii, zarażały Kościół swoją odwagą i misyjnym zapałem. Intencja parafialna: za Ojczyznę, o nowe powołania i o dobrą spowiedź wielkanocną dla wszystkich parafian
  • zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjom „Ad genetes”.
  • Gorzkie Żale o godz. 15.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 19.oo

W dni powszednie litania do Św. Józefa po Mszy Św. o 6.45 w niedziele o godz. 18.50. Codziennie Koronka do miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo

• poniedziałek, wtorek, środa nabożeństwo rozważania Męki Pańskiej i adoracja Krzyża o godz. 20.3o
  • w poniedziałek Święto Św. Kazimierza, królewicza
  • we wtorek nowenna do Św. Stanisława, naszego patrona: godz. 17.oo Msza Św. i modlitwy do Św. Stanisława
  • w środę adoracja w intencji Ojczyzny od 19.oo do 20.3o
  • I czwartek miesiąca Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.oo.  Msza Święta i adoracja w intencji w intencji świętości kapłanów oraz o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego o godz. 17.oo . Godzina Święta od 23.oo do 24.oo.
  • w piątek Droga Krzyżowa i Msza Św. o godz. 17.oo

1. Do nabycia przy wyjściu z kościoła baranki wielkanocne „Caritas”.
  2. Zgodnie ze zwyczajem parafialnym proszę o zbiórką na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  3. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół na dzisiejszą niedzielę. Do sprzątania zapraszamy rodziny z Wólki Batorskiej od Anny Wielgomas do Mariusza widza. Ofiary na kwiaty składamy w Wielkim Poście na przygotowanie ciemnicy i grobu. Proszę o zmycie posadzki w poniedziałek i posprzątanie kościoła w sobotę.
  4. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.