II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024 r.

• Gorzkie Żale o godz. 15.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 19.oo

• codziennie Koronka do miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo
  • poniedziałek, wtorek, środa nabożeństwo rozważania Męki Pańskiej i adoracja Krzyża  o godz. 20.3o
  • w czwartek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.oo.  Godzina Święta od 23.oo do 24.oo w intencji świętości kapłanów oraz o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

adoracja w intencji Ojczyzny od 24.oo do Mszy Św. porannej.

Rozpoczynamy miesiąc marzec poświęcony Św. Józefowi. W dni powszednie litania do Św. Józefa po Mszy Św. o 6.45 w niedziele o godz. 18.5o

• I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 15.3o. Droga Krzyżowa i Msza Św. o godz. 17.oo
  • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź od godz. 16.oo. Msza Św. i nabożeństwo wynagradzające o godz. 17.oo
  • I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych po sumie o godz.11.oo. Po każdej Mszy Św. zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjom „Ad genetes”.

1. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć baranki wielkanocne jako dzieło pomocy Caritas w cenie 10 zł..
  2. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół na dzisiejszą niedzielę. Do sprzątania zapraszamy rodziny z Wólki Batorskiej od Janusza Zyśko do Wandy  Michałek. Kościół  oraz grób i ciemnicę na Wielkanoc proszę aby przygotowały rodziny od Stanisława Szymończyka do Arkadiusza Grabosia.  Ofiary na kwiaty składamy w Wielkim Poście na przygotowanie ciemnicy i grobu. Proszę o zmycie posadzki w poniedziałek i posprzątanie kościoła w sobotę.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone dla chorej dziewczynki Marcelinki.
  4. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.