V Niedziela Zwykła – 04.02.2023 r.

         Dzisiaj

 • Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja papieska: aby chorzy w terminalnej fazie swojego życia oraz ich rodziny otrzymali zawsze niezbędną opiekę. Intencja parafialna; za Ojczyznę, o nowe powołania i za uzależnionych
 • adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 19.oo

 

 1. W tym tygodniu:
 • w poniedziałek wspomnienie św. Agaty, dziewicy męczennicy, błogosławieństwo chleba i wody
 • we wtorek wspomnienie Św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy
 • w środę Msza Św.wotywna o MB Nieustającej pomocy o godz. 6.45
 • w czwartek Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
 • w sobotę wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy.
 • w niedzielę Światowy dzień Chorego. Na Mszy Św. o godz. 11.oo modlitwa za chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych

 

WIZYTA DUSZPASTERSKA – podsumowanie

 

 1. Kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców zapraszam w przyszłą niedzielę na Mszę Św. o godz. 16.oo. proszę zabrać ze sobą deklaracje.
 2. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół na dzisiejszą niedzielę. Do sprzątania zapraszamy rodziny z  Batorz Drugiego: od Bogumiły Zarzecznej do końca i z Kolonii Wólki Batorskiej rodziny Bogusława Mazura i Tomasz Kozik. Proszę o zmycie posadzki w poniedziałek i posprzątanie kościoła w sobotę.