V Niedziela Zwykła – 04.02.2023 r.

Dzisiaj

• Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja papieska: aby chorzy w terminalnej fazie swojego życia oraz ich rodziny otrzymali zawsze niezbędną opiekę. Intencja parafialna; za Ojczyznę, o nowe powołania i za uzależnionych
  • adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 19.oo

• w poniedziałek wspomnienie św. Agaty, dziewicy męczennicy, błogosławieństwo chleba i wody
  • we wtorek wspomnienie Św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy
  • w środę Msza Św.wotywna o MB Nieustającej pomocy o godz. 6.45
  • w czwartek Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
  • w sobotę wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy.
  • w niedzielę Światowy dzień Chorego. Na Mszy Św. o godz. 11.oo modlitwa za chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych

WIZYTA DUSZPASTERSKA – podsumowanie

1. Kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców zapraszam w przyszłą niedzielę na Mszę Św. o godz. 16.oo. proszę zabrać ze sobą deklaracje.
  2. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół na dzisiejszą niedzielę. Do sprzątania zapraszamy rodziny z  Batorz Drugiego: od Bogumiły Zarzecznej do końca i z Kolonii Wólki Batorskiej rodziny Bogusława Mazura i Tomasz Kozik. Proszę o zmycie posadzki w poniedziałek i posprzątanie kościoła w sobotę.