Święto Świętej Rodziny – 31.12.2023 r.

•  Nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne na zakończenie roku o godz. 14.3o
  • Mszy Św. o godz. 15.oo

• w poniedziałek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Nowy Rok.. Msze Św. o godz. oo 11.oo  i 16.oo.
  • we wtorek wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Po Mszy Św. o godz. 17.oo nowenna do Św. Stanisława, naszego patrona
  • I czwartek miesiąca. Modlimy się o nowe powołania i za kapłanów. Po Mszy Św. o godz. 17.oo adoracja Najświętszego Sakramentu w tej intencji.   Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
  • I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.oo. Msza Św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.oo
  • W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Św. z poświęceniem kredy, kadzidła i wody o godz. 7.3o 11.oo i 16.oo. Po Mszy Św. o godz. 16.oo  nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi z okazji I soboty miesiąca.
  • w niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Kończymy Okres Bożego Narodzenia. Zmiana tajemnic różańcowych na sumie.

1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół na Uroczystość Bożego Narodzenia.  Do sprzątania zapraszamy rodziny  z  Batorz Drugiego: od Tadeusza Bednarczyka do Wiesława Fajdy. Proszę o zmycie posadzki w poniedziałek i posprzątanie kościoła w piątek..

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.