XXX Niedziela Zwykła – 29.10.2023 r.

• Msza Św. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców o godz. 16.oo
  • nabożeństwo różańcowe po Mszy Św. o godz. 16.oo.
  • adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 19.oo

• w poniedziałek Msza Św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 6.45
  • we wtorek Msza Św. wotywna o Św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 6.45

Zakończenie nabożeństw różańcowych. Zapraszam wszystkie Róże Różańcowe

• w środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. o godz. 7.3o i 11.oo. Po Mszy Św. o godz. 11.oo procesją na cmentarz i modlitwa za zmarłych.

Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany tylko za dusze w czyśćcu cierpiące. Należy pobożnie nawiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych oraz spełnić konieczne warunki. Odpust zupełny zyskujemy  w dniach od 1 ( od południa )  do 8 listopada.

Kwestę na rzecz Wyższego seminarium Duchownego w Sandomierzu na cmentarzu przeprowadzi kleryk.

• w czwartek Wspomnienie wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Św. o godz. 7.3o 11.oo z procesją na cmentarz i poświeceniem nowych grobowców oraz 17.oo.

I czwartek miesiąca po Mszy Św. o godz. 17.oo modlitwa o nowe powołania.  Godzina Święta od 23.oo do 24.oo

• I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 15.3o. Msza Św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.oo
  • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź od godz. 16.15. Msza Św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.oo
  • I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Św. o godz. 11.oo

1. Spowiedź w poniedziałek od godz. 16.oo

1. Różaniec wspominkowy za zmarłych w poniedziałek po Mszy Św. o godz. 17.oo.

1. Z posługą sakramentalną do chorych przyjadę w piątek od godz. 11.oo

1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu. Do sprzątania zapraszamy rodziny z  Batorz Pierwszego: od Andrzeja Jakubaszka do Józefa Jakubaszka.. W poniedziałek i sobotę  proszę  o sprzątanie kościoła i terenu wokół.

1. Proszę o porządek na cmentarzu i zabieranie ze sobą śmieci. Koperty wspominkowe będą roznoszone od wtorku.. Ofiary składane na dach kościoła.

1. Bóg zapłać za ofiary: puszka z dnia Papieskiego i taca misyjna.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.

We wtorek pogrzeb Henryka Brodowskiego: godz. 14.oo różaniec,  Msza Św. Pogrzebowa o godz. 14.3o.