XXXIII Niedziela Zwykła – 10.09.2023 r.

1. Dzisiaj:

• beatyfikacja rodziny Ulmów z Markowej,
  • spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i sakramentu bierzmowania po Mszy Św. o godz. 16.oo,
  • adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. oo.

• w poniedziałek Msza Św. wotywna o Duchu Św. o godz. 6.45,
  • we wtorek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi,
  • w środę wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła,
  • w czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Droga Krzyżowa i adoracja Krzyża  o godz. 19.oo. Godzina Święta od 23.oo do 24.oo,
  • w piątek wspomnienie NMP Bolesnej,
  • w sobotę wspomnienie Św. Męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

3. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2024.

4. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu. Do sprzątania zapraszamy rodziny z Batorz Pierwszego od Jana Wójcika do Mariana Greli.  W poniedziałek proszę o przemycie posadzki. roszę o wykoszenie trawy.

5. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.

6. Dnia 16 września w Sanktuarium św. Józefa w Nisku odbędzie się III Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn.

W piątek do wieczności odszedł Józef Kozik. Różaniec dzisiaj o 15.3o w poniedziałek o 18.oo. Pogrzeb we wtorek.