II Niedziela Wielkiego Postu – 05.02.2023

Dzisiaj

• zmiana tajemnic różańcowych. Intencja papieska: za tych, którzy cierpią z powodu złą zadanego przez członków wspólnot kościelnych, a w tym samym Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i cierpienie. Intencja parafialna: o pokój w Ukrainie, nowe powołania i owoce misji świętych.
  • Gorzkie Żale o godz. 15.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo. Zapraszam rodziny z Batorza I, które przeżyły czas nawiedzenia obrazu Chrystusa Króla

W tym tygodniu:

W Okresie Wielkiego Postu rozważanie Męki Jezusa i adoracja Krzyża od poniedziałku do środy   o godz. 20.3o. Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 15.oo. W dni powszednie po Mszy Św.  o godz. 6.45 litania do w.

• w czwartek  Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.oo. Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
  • w piątek  rozpoczynamy nowennę do Św. Józefa.  Parafialna Droga Krzyżowa o godz. 17.oo.  – prowadzą Koła Żywego Różańca.
  1. Kartki na kolejny tydzień postu będą na stoliku przy wyjściu z kościoła w piątek. Wynagradzamy w tym tygodniu za grzechy świętokradztwa.
  2. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. Do sprzątania kościoła zapraszamy rodziny z Batorza Drugiego od Andrzeja Matyska do Bożeny Pizoń . W poniedziałek proszę o przemycie posadzki .
  3. Przy wyjściu z kościoła na stoliku znajduje się tygodnik Niedziela.