VII Niedziela Zwykła – 19.02.2023 r.

• rozpoczynamy Tydzień Modlitwy o Trzeźwość Narodu
  • pod kościołem zbiórka dla ofiar trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo. Zapraszam rodziny z Batorza I, które przeżyły czas nawiedzenia obrazu   Chrystusa Króla

W tym tygodniu:

• w poniedziałek Msza Święta wotywna o Duchu Świętym  o godz. 6.45
  • we wtorek  Msza Święta wotywna o Świętym Stanisławie, naszym patronie o godz. 6.45
  • w środę rozpoczynamy OKRES WIELKIEGO POSTU. Zachowujemy post ścisły. Msza św. z posypaniem głów popiołem o godz. 7.3o 11.oo i 17.oo. Taca przeznaczona na Caritas. Po Mszy Św. o godz. 11.oo adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.oo w intencji pokoju na Ukrainie   oraz o trzeźwość i nawrócenie grzeszników. W czasie adoracji spowiedź święta – proszę o rozpoczęcie Wielkiego Postu przez pojednanie się z Bogiem i ludźmi.

12.oo – 13.00 Wólka Batorska

13.oo – 14.oo Batorz II

14.oo -15.oo Kolonia Batorz

15.oo – 16.3o Batorz I

16.oo – 17.oo Kolonia Wólka Batorska.

Przy wyjściu z kościoła na stoliku znajdują się karteczki z datą postu w intencji misji parafialnych, nawrócenia grzeszników i o umocnienie wiary w parafii.  Proszę o włączenie się poprzez wybranie sobie karteczki. W piątki Wielkiego Postu proszę o post i modlitwę oraz ofiarowanie cierpień w tej intencji wszystkich parafian.

• w czwartek  Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.oo. Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
  • w piątek Parafialna Droga Krzyżowa o godz. 17.oo. Po Drodze Krzyżowej Msza Św.
  • w sobotę różaniec wypominkowy za zmarłych o godz. 19.oo
  • w niedzielę Gorzkie Żale o godz. 15.oo
  1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. Do sprzątania kościoła zapraszamy rodziny z Batorza Drugiego od Jana Zarzecznego do Romana Winiarczyka . W poniedziałek proszę o przemycie posadzki .
  2. Przy wyjściu z kościoła na stoliku znajduje się tygodnik Niedziela.