VI Niedziela zwykła – 12.02.2023 r.

Dzisiaj

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo. Zapraszam rodziny z Batorza I, które przeżyły czas nawiedzenia obrazu Chrystusa Króla

W tym tygodniu:

• w poniedziałek Msza Święta wotywna o Duchu Świętym  o godz. 6.45
  • we wtorek  Święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy
  • w środę Msza Święta wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 6.45
  • w czwartek  Godzina Święta od 23.oo do 24.oo                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         3. Do chorych zgłoszonych udam się z posługą sakramentalną w środę od godz. 15.oo. Nie wszyscy zgłosili!

4. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. Do sprzątania kościoła zapraszamy rodziny z Batorza Drugiego od Jana Serwatki do Marii Kupczyńskiej . W poniedziałek proszę o przemycie posadzki .

5. Przy wyjściu z kościoła na stoliku znajduje się tygodnik Niedziela.