Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 05.06.2022 r.

Dzisiaj

• I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja papieska: w intencji rodzin chrześcijańskich na całym świecie, aby przeżywały miłość i świętość w życiu codziennym. Parafialna: o nowe powołania, za dzieci i młodzież oraz w intencji pokoju.
  • podczas sumy zostaną przeniesione relikwie św. Stanisława do publicznego kultu. Miejsce instalacji jest darem rodziców dzieci pierwszokomunijnych
  • kończy się Okres Wielkanocny. Spowiedź wielkanocna przesunięta do przyszłej niedzieli. Rozpoczynamy Okres zwykły.
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa              o godz. 20.oo.

Nabożeństwa  czerwcowe w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.oo.

• w poniedziałek Święto NMP, Matki Kościoła. Msze Św. o godz. 7.3o 11.oo i 18.oo
  • we wtorek Msza Św. wotywna o św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 18.oo
  • w środę wspomnienie św. Jadwigi, królowej
  • w czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Godzina Święta od godz. 23.oo – 24.oo.

• w sobotę wspomnienie św. Bartłomieja, Apostoła
  • w niedzielę Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu

1.  Dziękuję za zrobione porządki w kościele. Do sprzątania zapraszamy rodziny z Kolonia Wólka Batorska.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik

W tym tygodniu jubileusz 50 – lecia zawarcia związku małżeńskiego Jana i Teresy Sulowskich       z Wólki Batorskiej.

W czwartek pożegnaliśmy Bogdana Sulowskiego z Batorza II.