Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23.05.2021 r.

Dzisiaj.

• adoracja Najświętszego Sakramentudla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.3o.
  • Nabożeństwa majowe o godz. 20.3o z procesją wokół kościoła zakończone apelem jasnogórski.

Nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 18.oo, w niedziele o godz. 20.3o z procesją wokół kościoła zakończone apelem jasnogórski. W miesiącu maju o godz. 21.oo dzwony przypominają nam o Maryi jako naszej Królowej i Matce.

• poniedziałek drugi dzień zielonych świątek:Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.3o 11.oo 15.oo – poświęcenie pól na Ponikwach i Msza św. oraz   oo z nabożeństwem majowym
  • wtorek Msza św. wotywna o św. Stanisławie naszym patronie o godz. 18.oo
  • środa wspomnienie św. Filipa Neri, kapłana
  • czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. I Rocznica Komunii Świetej dzieci klasy IV.                                                                 Godzina Święta przeżywana wspólnotowo od godz. 23.oo do 24.oo
  • sobota wspomnienien św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
  • niedziela Uroczystość Najświęszej Trójcy. Koniec okresu spowiedzi wielkanocnej. Uroczystość I Komuni Świętej na Mszy św. o godz. 11.oo

1. Informacje odnośnie I Komunii Świętej dla rodziców na stronie parafii.O środy rodziny dzieci pierwszokomunujnych przeżywają nowenne przed I Komunia Świętą.

1. Dzieci klasy 4 zapraszam na spotkanie we wtorek na godz. 16.oo. Przygotowując się do I rocznicy Komunii Św. uczestniczą we Mszy św. i nabożeństwie majowym. Spowiedź od wtorek i środę od godz. 17.oo.

1. Dziękuję grupie z minionego tygodnia za porządki w kościele. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny dzieci pierwszokomunijnych a we wtorek prosiłbym o przemycie posadzi rodziców dzieci klasy IV.

1. Dziękuję za wspólną modlitwę podczas poświęcenie pól licznie zgromadzonym uczestnikom. Modliły i całe rodziny. Ofiary będą przeznaczone na wykonane już oświetlenie prezbiterium kościoła. Będzie doświetlona również dalsza część kościoła.