Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23.05.2021 r.

Dzisiaj.  

 • adoracja Najświętszego Sakramentudla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.3o.
 • Nabożeństwa majowe o godz. 20.3o z procesją wokół kościoła zakończone apelem jasnogórski.

 

Nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 18.oo, w niedziele o godz. 20.3o z procesją wokół kościoła zakończone apelem jasnogórski. W miesiącu maju o godz. 21.oo dzwony przypominają nam o Maryi jako naszej Królowej i Matce.

 

 1. W tym tygodniu:
 • poniedziałek drugi dzień zielonych świątek:Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.3o 11.oo 15.oo – poświęcenie pól na Ponikwach i Msza św. oraz   oo z nabożeństwem majowym
 • wtorek Msza św. wotywna o św. Stanisławie naszym patronie o godz. 18.oo
 • środa wspomnienie św. Filipa Neri, kapłana
 • czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. I Rocznica Komunii Świetej dzieci klasy IV.                                                                 Godzina Święta przeżywana wspólnotowo od godz. 23.oo do 24.oo
 • sobota wspomnienien św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
 • niedziela Uroczystość Najświęszej Trójcy. Koniec okresu spowiedzi wielkanocnej. Uroczystość I Komuni Świętej na Mszy św. o godz. 11.oo

 

 1. Informacje odnośnie I Komunii Świętej dla rodziców na stronie parafii.O środy rodziny dzieci pierwszokomunujnych przeżywają nowenne przed I Komunia Świętą.

 

 1. Dzieci klasy 4 zapraszam na spotkanie we wtorek na godz. 16.oo. Przygotowując się do I rocznicy Komunii Św. uczestniczą we Mszy św. i nabożeństwie majowym. Spowiedź od wtorek i środę od godz. 17.oo.

 

 1. Dziękuję grupie z minionego tygodnia za porządki w kościele. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny dzieci pierwszokomunijnych a we wtorek prosiłbym o przemycie posadzi rodziców dzieci klasy IV.

 

 1. Dziękuję za wspólną modlitwę podczas poświęcenie pól licznie zgromadzonym uczestnikom. Modliły i całe rodziny. Ofiary będą przeznaczone na wykonane już oświetlenie prezbiterium kościoła. Będzie doświetlona również dalsza część kościoła.