XXIX Niedziela Zwykła – 18.09.2020

Dzisiaj.

• Rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem „Oto ja, poślij mnie”.      Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na misje.
  • Zbiórka do puszek „żywy pomnik” wdzięczności dla św. Jana Pawła II – ofiary można składać przy wyjściu z kościoła.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.
  •  Wspominamy św. Łukasza Ewangelistę – jest to święto patronalne Służby Zdrowia. Modlitwa różańcowa w tej po Mszy św. o godz. 16.oo.

Nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.oo a w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.oo. Ze względu na maryjny charakter tego miesiąca o godz. 21.oo dzwony będą nam przypominać o apelu jasnogórskim.

• w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Św. o godz. 17.oo
  • we wtorek wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana
  • w środę Msza św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo
  • w czwartek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu.                                                                                            „ Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo
  • w przyszłą niedzielę rocznica poświęcenia kościoła parafialnego.

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele i wokół kościoła. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza II: od Sławomira Daśko do końca Batorza II.

1. Zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Proszę o zachowanie porządku i czystości na cmentarzu. To co przynieśliśmy na cmentarz zabieramy ze sobą – jako śmieci!

1. Przy wyjściu z kościoła na stoliku znajduje się tygodnik: Niedziela i dwumiesięcznik: Miłujcie się.

1. Dziś w Kościele liczenie wiernych.

W sobotę zawarli związek małżeński Kamil Wójcik z Pauliną Stanicką.

Dzisiaj przez sakrament chrztu świętego został włączony do wspólnoty Kościoła Mikołaj Żyłka