XIII Niedziela Zwykła- 28.06.2020

Kościół jest otwarty cały dzień. Powinniśmy nawiedzać Najświętszego Sakramentu

Dzisiaj.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.oo

• zakończenie nabożeństw czerwcowych we wtorek po Mszy św. o godz. 18.oo.
  • w poniedziałek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.3o 11.oo i 18.oo
  • we wtorek Msza św. wotywna o św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 7.oo
  • w środę Msza św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 7.oo.
  • I czwartek. Msza św.  i nabożeństwo o nowe powołania i za kapłanów o godz. 18.oo. „ Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo
  • I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 17.oo. Msza św. i nabożeństwo o godz. 18.oo. Święto Św. Tomasza, Apostoła.
  • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź od godz. 17.oo. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające o godz. 18.oo. Około godz.. 20..oo procesja ze świecami.
  • I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych.

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza I; od Henryka Michałka do Grażyny Ogon.

1. Ofiarę na kościół złożyli sprzątający.

5.Zwracamy się z prośbą  dokończenie porządków przy starej plebanii i przeniesienie pociętych wcześniej z dębów desek: wtorek Kolonia Batorz i Batorz I; środa-  Batorz II, Wólka Batorska i Kolonia Wólka Batorska. Od godz. 9.oo.

1. Została odnowiona lampka wieczna i zabytkowa puszka. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych .

1. Przy wyjściu z kościoła na stoliku prasa katolicka: tygodnik Niedziela i dwumiesięcznik Miłujcie się.