XI Niedziela Zwykła – 14.06.2020 r.

Kościół jest otwarty cały dzień. Powinniśmy nawiedzać Najświętszego Sakramentu

Dzisiaj.

• Procesja eucharystyczna po sumie
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.oo

• nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.oo. w niedzielę podczas wieczornej adoracji
  • w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Świętym, o godz. 18.oo
  • we wtorek Msza św. wotywna o św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 18.oo
  • w środę wspomnienie św. brata Alberta Chmielewskiego, zakonnika
  • w czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała z procesją do IV ołtarzy na Mszy św. o godz. 18.oo

I ołtarz na początku  alei prowadzącej do kościoła

II ołtarz pod grotą Matki Bożej

III ołtarz przy drzwiach bocznych po prawej stronie

IV ołtarz przy drzwiach bocznych po lewej stronie

Po procesji poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.4o

„ Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo

• w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Święto patronalne Wspólnoty Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Zapraszam Róże Różańcowe.

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza I; od Mariana Greli do Zbigniewa Zyśko.

4. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie procesji Bożego Ciała: tym, którzy przygotowali ołtarze, ubrali samochód – kaplicę oraz kierowcy Sylwestrowi Michałkowi, którzy stanowili orszak procesyjny: strażakom z Batorza i Wólki Batorskiej, Liturgicznej Służbie Ołtarza, chórowi i scholi wraz z panem organistą. Wszystkim, którzy włączyli się we wspólną modlitwę i świadectwo wiary.