III Niedziela Wielkanocna – 26.04.2020

Kościół jest otwarty cały dzień. Powinniśmy nawiedzać Najświętszego Sakramentu

Dzisiaj Msze św. będą o godz. 7.3o 11.oo 16.oo i 17.3o.

Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.3o

• w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek różaniec w intencji parafian o Chrystusowy pokój w sercach, rodzinach i wspólnocie oraz o życiodajny deszcz i urodzaje o godz. 20.3o.
  • w czwartek adoracja po modlitwie o godz. 20.3o do „ Godziny Świętej”, która będzie o godz. 23.oo
  • W piątek rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony NMP. Nabożeństwa majowe będą po Mszy św. o godz. 18.oo, w niedziele o godz. 20.3o

I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Serca Pana Jezusa. Msza św. o godz. 7.oo  – formularz o Najświętszym Sercu Pana Jezusa a po Mszy św. litania do Serca Pana Jezusa.

Druga Msza św. o godz. 7.45 – formularz o św. Józefie. Spowiedź od godz. 17.oo. Msza św. o godz. 18.oo.

• w sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Święto nakazane. Msze św. o godz. 7.3o 11.oo i 16.oo. Nabożeństwo majowe i apel jasnogórski o godz. 20.3o.

Jest to także   I sobota miesiąca Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi    o godz. 19.3o

• za tydzień IV Niedziela Wielkanocna. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu.

1. Dziękuję zrobione porządki w kościele. W piątek zapraszam parafian z Kolonii Batorz od rodziny Darka Wójtowicza do końca.

1. Msza św. pogrzebowa za Stefanię Wójtowicz we wtorek o godz. 18.oo.

1. Rozpoczęliśmy rozbiórkę budynków gospodarczych. Dziękuje bardzo Panu Wójtowi, Panom z Rady Parafialnej Jarosławowi, Pawłowi i Waldemarowi a szczególnie strażakom z Wólki Batorskiej; Jerzemu Winiarczykowi, Józefowi Trzcińskiemu, Henrykowi Michałkowi, Mariuszowi Szubartowskiemu, Zdzisławowi Trzcińskiemu oraz Piotrowi Pizoń za pierwsze prace w sobotę.

1. Wszystkie sprawy dotyczące życia parafii a szczególnie sakramentów najpierw uzgadnia się z Ks. Proboszczem.

1. Zakończyliśmy okres grzewczy kościoła, który trwał od połowy listopada do 20 kwietnia. Bóg zapłać za ofiary na tace tym, którzy uczestniczyli w nabożeństwach i tym, którzy składali ofiary w tym czasie w różnych okolicznościach.