III Niedziela Zwykła – 26.01.2020 r.

1.Dzisiaj:

• Msza św. po południu o godz. 15.oo. Koncert w GOK –u o godz. 16.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 19.oo

• w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Świętym
  • we wtorek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła
  • w środę Msza św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy
  • czwartek „Godzina Święta” przeżywana wspólnie od 23.oo do 24.oo
  • w piątek wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana
  • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź od godz. 16.oo. Msza św. o godz. 17.oo i nabożeństwo wynagradzające.
  • w przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego. Dzień Życia Konsekrowanego: modlimy się za siostry rodaczki- Nazarię Wójcik i Barbarę Brodowska i o nowe powołania. Jest to Dzień Ofiarowania Dziecka Panu Bogu. Taca przeznaczona dla wspólnoty Sióstr Klarysek w Sandomierzu.

1. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców w niedzielę 2 lutego o godz. 16.oo.

1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek o godz. 16.oo w kościele.

1. Dziękuję zrobione porządki w kościele.

W sobotę zapraszam rodziny z Wólki Batorskiej: Jerzego Winiarczyka, Wiesława Zuń, Mariana Sulowskiego, Sławomira Pizonia, Jacka Szymończyka .

1. W sobotę zakończyłem kolędę. Podsumowanie w przyszłą niedzielę.Ofiary odczytam za 2 tygodnie.

1. Zmarł Jan Zarzeczny z Batorza II. Różaniec dziś o godz. 16.15. W poniedziałek – prowadzenie i Msza św. pogrzebowa o godz. 14.oo.