IV Niedziela Adwentu– 23.12. 2018 r.

1. Dz nowenna przed Bożym Narodzeniem o godz. 18.3o. po nowennie Adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Dzisiaj spowiedź od godz. 17.3o do 18.3o.
  3. Jutro Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia. Nowenna przed Bożym Narodzeniem o godz. 6.40 po nowennie Msza św. Zachowajmy tradycyjnie post. Wieczorem celebrujemy uroczystą Wieczerzę Wigilijną, która jest radosnym oczekiwaniem na Mszę św. zwaną Pasterką. Proszę o religijny charakter tego wieczoru: niech będzie odczytana Ewangelia, wspólna modlitwa i śpiew kolęd.
  4. We wtorek Uroczystość Bożego Narodzenia. O 00.oo Pasterka. Zapraszam wszystkich. Schola przygotowała koncert kolędowy, który rozpocznie się o 23.30. Będzie dodatkowa sala z nagłośnieniem i telebimem. Taca z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia – Dom samotnej Matki. W ciągu dnia Msze św. o godz. 7.3o i 11.oo, nie ma Mszy św. popołudniowej.
  5. W środę Święto św. Szczepana. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie owsa. Taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu.
  6. W czwartek Święto św. Jana, Ewangelisty. Nie ma Mszy św. rano. Pierwsza Msza św. o godz. 16.oo. “Godzina Święta” od godz. 23.oo do 24.oo.
  7. W piątek Święto św. Młodzianków.
  8. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny. Zapraszam na Mszę św. we wspólnotach rodzinnych z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.
  9. Dziękuję za przygotowanie kaplicy na Uroczystość Bożego Narodzenia wyznaczonym rodzinom a także młodzieży z klasy gimnazjalnej. Do sprzątania tymczasowej kaplicy zapraszam w sobotę rodziny z Wólki Batorska: Zyśko Krzysztofa, Tomasza Sulowskiego i Sylwestra Nieściura.
  10. Dziękuję także paniom za przygotowanie obiadu dla spowiedników i rekolekcjonisty a także tym którzy dostarczyli produktów. Szczególne podziękowania od księży. Panu Wójtowi za udostępnienie pomieszczeń. Dziękuję także ministrantom za przygotowanie konfesjonałów a panu Mirosławowi Kamińskiemu za schody do kaplicy.
  11. Ofiary z opłatków zostały złożone w kwocie 24095.Bóg zapłać.
  12. Proszę o zachowanie porządku na cmentarzu i wokół.