Święto Świętej Rodziny– 30.12. 2018 r.

1. Dzisiaj adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.
  2. Jutro ostatni dzień roku – sylwester. Msza św. i nabożeństwo dziękczynno – wynagradzające o godz. 16.oo
  3. We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Nowy Rok. Pierwsza Msza św. o godz. 0.oo a następne jak w niedzielę o godz. 7.3o 11.00 i 16.oo. Modlimy się o pokój na świecie.
  4. W tym tygodniu :
    • w środę wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła
    • I czwartek miesiąca. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania. Po Mszy św. o godz. 17.oo adoracja w intencji powołań
    • I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po Mszy św. o godz. 17.oo nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.3o.
    • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. o godz. 17.oo nabożeństwo wynagradzające; rozmyślanie, różaniec i modlitwa wynagradzająca. Spowiedź od godz. 16.3o.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Modlimy się w intencji misji. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła kredy. Taca przeznaczona jest na misje.
  6. Dziękuję za posprzątanie kaplicy. W sobotę zapraszam rodziny z Wólki Batorska: Adama Szymończyka, Zdzisława Trzcińskiego i Marka Szymończyka.
  7. Proszę o zachowanie porządku na cmentarzu i wokół.