Rocznica poświęcenia własnego kościoła – 29 października

 1. Dzisiaj na zakończenie roku 100-lecia objawień fatimskich i miesiąca różańcowego zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Chcemy to wydarzenie uczcić modlitwą 100 rodzin z parafii. Proszę zabrać świece. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17oo .
 2. W środę rozpoczynamy miesiąc listopad. To czas szczególnej modlitwy za zmarłych, których imiona wypisujemy na kartkach wspominkowych. W dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny.
 3. 1 listopada w środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.3o, 9.3o ( Ponikwy ) i suma o 11.oo. Po sumie procesja na cmentarz z 5 stacjami. Po południu nie ma Mszy św.
 4. 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. godz. 7.3o. 9.3o ( Ponikwy ) , 11.oo. z procesją na cmentarz z 5 stacjami.

Po południu Msza św. o godz. 16.oo w szczególny sposób zapraszamy dzieci do modlitwy za zmarłych.

W tym dniu przypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy Apostolat „Margaretka” . Po Mszy św. o godz 16.oo różaniec za zmarłych i zmarłych kapłanów.

 1. 3 listopada I piątek miesiąca. Spowiedź od 15.3o i Msza św. o godz. 16.oo. W tym dniu wynagradzamy Najświętszemu Sercu Jezusa za grzechy ludzkości.
 2. 4 listopada I sobota miesiąca. Msza św. o godz. 16.oo a także rozmyślanie 15-minutowe i różaniec. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi.
 3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.oo nabożeństwo zmiany tajemnic różańcowych.
 4. Kalendarz liturgiczny:

W środę Uroczystość Wszystkich Świętych

W czwartek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

W sobotę wspomnienie św. Karola Boremeusza, biskupa

 1. Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę a także za wygrabienie liści. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam rodziny Sieków, Krawczyków, Michałków, Wereskich i Dychów.
 2. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.
 3. Polecamy prasę katolicką na stoliku przy wyjściu  z kościoła.