Wniebowstąpienie Pańskie – 29.05.2022 r.

Dzisiaj

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa  oraz nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego z udziałem kandydatów do bierzmowania o godz. 19.3o.
  • nabożeństwo majowe z procesją ze świecami wokół kościoła z udziałem dzieci pierwszokomunijnych o godz. 20.3o zakończone apelem jasnogórskim

Nabożeństwa majowe  w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.oo. Zakończenie we wtorek.  W środę rozpoczynamy miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa  czerwcowe w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.oo.

• we wtorek Święto Nawiedzenia NMP
  • w środę wspomnienie św. Justyna, męczennika. Modlimy się w intencji dzieci.
  • w czwartek wspomnienie bł. męczenników Sadoka i Towarzyszy.

I czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania.

Godzina Święta od godz. 23.oo – 24.oo.

• w piątek wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i towarzyszy.

I piątek miesiąca wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.3o. Msza Św. i nabożeństwo  o godz. 18.oo.

• I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź od godz. 17.oo. Msza Św. wynagradzająca i nabożeństwo o godz. 18.oo. Procesja ulicą cmentarną.
  • W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny. Spowiedź wielkanocna jest przesunięta do następnej niedzieli czyli Uroczystości Trójcy Przenajświętszej.

1. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za zrobione porządki w kościele i przed kościołem oraz przy starej plebanii. Do sprzątania zapraszam z Batorza II od rodziny od Jana Kozika do końca.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik