V Niedziela Zwykła – 06.02.2022 r.

Dzisiaj.

• modlitwa za rodziny przyjmujące Obraz Chrystusa Króla w tym tygodniu na Mszy Św. o godz. 16.oo

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

W tym tygodniu:

Msze św. będą popołudniu o godz. 18.oo

* w poniedziałek Msza Św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 6.45

• we wtorek Msza Św. wotywna o św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 18.oo
  • w środę Msza Św. Wotywna o MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo
  • w czwartek wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy. Godzina Święta od godz. 23.oo do 24.oo
  • w piątek wspomnienie NMP z Louderes. Światowy Dzień Chorego. Na Mszy Św. o godz. 18.oo modlitwa za chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.

1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w środę o godz. 16.3o.
  2. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I : Lecznica do Henryka Lipkowskiego.. Prosiłbym o przemycie posadzki w poniedziałek. Dziękuję Dariuszowi Wnuk za wykonanie parapetów w zakrystii.

5. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela.