Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 21.11.2021 r.

Dzisiaj.

• zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie
  • rozpoczęliśmy Tydzień Biblijny
  • Msza św. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców o godz. 16.oo.
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

• w poniedziałek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
  • we wtorek Msza św. wotywna o Św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 6.45
  • w środę wspomnienie św. męczenników: Andrzeja Dung- Lanc, kapłana i Towarzyszy
  • Godzina Święta od godz. 23.oo do 24.oo – indywidualnie
  • w niedzielę rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny od I Niedzieli Adwentu. Msze św. jak w każdą niedzielę.

3. Na Msza św. w niedzielę 28 listopada zapraszam 7 następnych rodzin z Kolonii Batorz. Prosiłbym wcześniej o przystąpienie do spowiedzi całej rodziny, która przyjmuje obraz. Przekazanie obrazu niech odbywa się o godz. 18.oo.

4. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w minionym tygodniu. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I od Mariana Pastuchy do Widz Agnieszki. Prosiłbym o przemycie posadzki w poniedziałek.

5. Proszę bardzo o zabieranie śmieci i wzajemną troskę o cmentarz. Krzyże cmentarne proszę o złożenie przed bramą wejściową na cmentarz.

6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.