XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021 r.

Dzisiaj.  

 • adoracja Najświętszego Sakramentudla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz. 20.oo. Zapraszam na adorację przed Aktem Intronizacji rodziny     z Wólki Batorskiej, Kolonii Wólka Batorska oraz Ponikw.

 

 1. W tym tygodniu:
 • nabożeństwa do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18.oo a w niedzielę podczas adoracji o godz. 20.oo
 • w poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, męczennika
 • we wtorek Msza św. wotywna o św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 18.oo.
 • w środę Msza św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo.
 • czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielewskiego, zakonnika

Godzina Święta przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo

 • w sobotę rocznica święceń kapłańskich Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza
 • w niedziele miesiąca czerwca przygotowujemy się do Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na adorację zapraszam rodziny z Batorza I 20 czerwca o godz. 20.oo.

 

 1. Dziękuję wszystkim, którzy w czasie Oktawy Bożego Ciała uczestniczyli w różny sposób w uwielbieniu Jezusa Eucharystycznego.

 

 1. Kandydatów do bierzmowania zapraszam w piątek na Mszę św. i spotkanie na godz. 18.oo.

 

 1. Dziękuję grupie z minionego tygodnia za porządki w kościele. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny  z Batorza II od Henryka Widz do Arkadiusza Rojka. Prosiłbym o przemycie posadzi w poniedziałek i wykoszenie trawy.

 

 1. Przygotowujemy się do Aktu Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Akt ten będą składać przedstawiciele różnych grup i zawodów. W tym tygodniu niektóre osoby otrzymają zaproszenie indywidualane od animatorki Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa a także ks. proboszcza. Uroczysta Msza św. Intronizacyjna będzie miała miejsce 30 czerwca o godz. 18.oo pod przewodnictwem Ks. Bp Edwarda Frankowskiego. 27 czerwca rozpoczną się rekolekcje. Do naszych rodzin w tym tygodniu zostaną doręczone foldery na temat Intronizacji.

 

 1. W przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć 7 – letnią Wiktorię Bednarz, która pzrejdzie operacje umozliwiającą jej chodzenie i większą samodzielność. Obecne po wielu operacjach porusza się na kolanach. Operacja w USA, koszt 4000 000 zł.

 

 1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje sięi tygodnik Niedziela.