VI Niedziela Wielkanocna – 09.05.2021 r.

Dzisiaj.

• adoracja Najświętszego Sakramentudla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.3o.
  • Nabożeństwa majowe o godz. 20.3o z procesją wokół kościoła zakończone apelem jasnogórski.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Uroczystości Odpustowej: Służbie Liturgicznej Kościoła, panu organiście wraz z chórem i scholą, orkiestrze, strażakom, paniom przygotowującym obiad.

Nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 18.oo, w niedziele o godz. 20.3o z procesją wokół kościoła zakończone apelem jasnogórski. W miesiącu maju o godz. 21.oo dzwony będą nam przypominać o Maryi jako naszej Królowej i Matce.

• od poniedziałku do środy dni modlitwy o urodzaje ( dni krzyżowe ) – podczas nabożeństwa majowego. Poświęcenie pól od przyszłego tygodnia.
  • w czwartek 40 dzień po zmartwychwstaniu, Wniebowstąpienie Pańskie przeniesione na niedzielę.

Godzina Święta przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo

• w piątek Święto Świętego Macieja, Apostoła. Rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W  Nowennie uczestniczą wszyscy kandydaci do bierzmowania.
  • w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. Informacje odnośnie I Komunii Świętej dla rodziców na stronie parafii.

1. Dziękuję grupie z minionego tygodnia za porządki w kościele. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza II:  od Aliny Wieleba do Krzysztofa Winiarczyka. W poniedziałek prosiłbym o przemycie posadzki. Proszę także o wykoszenie traw.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje sięi tygodnik Niedziela.

W sobotę związek małżeński zawarli Katarzyna Kochan i Mateusz Paździeż.