IV Niedziela Wielkiego Postu – 14.03.2021 r.

Dzisiaj.

• Gorzkie Żale o godz. 15.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

Codziennie: od wtorku po pierwszej Mszy św. nowenna do św. Józefa. W niedziele podczas adoracji.

Od poniedziałku do czwartku rozważanie Męki Pańskiej i Adoracja Krzyża od godz. 20.3o do 21.3o.

REKOLEKCJE: PONIEDZIAŁEK – 15 marca

godz. 9.oo – Msza św. z nauką

godz. 10.oo – 12.oo spowiedź

godz. 15.oo – 17.oo – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spowiedź

godz. 17.oo – Msza św. z nauką- zakonczenie rekolekcji

Taca dla rekolekcjonisty z niedzieli i poniedziałku.

• w czwartek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.oo

Godzina Święta z adoracją Krzyża od godz.23.oo do 24.oo.

• piątek Uroczystość św. Józefa. Msze św. o 6.45 7.45 i 17.oo. W tym dniu rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Ochronę Życia. Na stoliku materiały do zapoznania się z adopcją duchową dziecka poczętego.
  • V niedziela Wielkeigo Postu – rozpoczynamy okres pasyjny, zasłaniamy krzyże.

1. Spowiedź 30 min. przed każdym nabożeństwem adoracji Krzyża i przed poranną Mszą św.

1. 4. Proszę bardzo o zgłaszanie chorych do przyszłej niedzieli – można telefonicznie. Do chorych udam się po V Niedzieli Wielkiego Postu.

1. Zgodnie z tradycją rusza zbiórka na kwiaty do Bożego Grobu.

1. Dziękuję za zrobione porządki. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I od Waldemara Zielonki do Henryka Michałka. Proszę o zmycie posadzki we wtorek.

1. Ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się 26 marca w piątek. Informacje będą umieszczone w tym tygodniu na stronie parafii.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła – tygodnik Niedziela.

1. Sprzątający kościół złożyli ofiarę.