II Niedziela Zwykła – 19.01.2020

1.Dzisiaj:

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 19.oo

• w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Świętym
  • we wtorek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Dzień babci w środę dzień dziadka, modlimy się w ich intencji
  • w środę Msza św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy
  • czwartek „Godzina Święta” przezywana indywidualnie od 23.oo do 24.oo
  • w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • w sobotę Święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła. Zakończenie tygodnia modlitw o jedność chrześcijan.
  • w przyszłą niedzielę: Niedziela Słowa Bożego. W 2019 r. papież Franciszek ustanowił III Niedzielę Zwykłą jaką poświęconą celebracji, refleksji oraz krzewienia Słowa Bożego.

Msza św. po południu  będzie wyjątkowo o godz. 15.oo. Koncert kolęd w GOK –u  o godz. 16.oo.

1. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców w niedzielę 2 lutego o godz. 16.oo.

4. Dziękuję zrobione porządki w kościele. W sobotę zapraszam rodziny z Wólki Batorskiej: Krzysztofa Rugały, Jana Sulowskiego, Piotra Skrzypka, Janusza Sulowskiego, Piotra Winiarczyka.

1. Wizyta duszpasterska codziennie od godz. 9.15:

* poniedziałek 20 stycznia Ponikwy

* wtorek 21 stycznia Ponikwy

* środa 22 stycznia Batorz I od Zbigniewa Zyśko do Henryka Michałka

* czwartek 23 stycznia Wólka Batorska „Las” od  Jana Gałusa

czwartek   Batorz I od godz. 14.3o od Wiesławy Placha

* piątek 24 stycznia Kolonia Batorz od Jana Kozika

* sobota 25 stycznia  Kolonia Wólka Batorska od Bogusława Mazura

1. Zostały założone nowe drzwi do dzwonnicy.