II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU – 05.01.2020 R

1.Dzisiaj:

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 19.oo

• w poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. W dniu swego narodzenia w Betlejem, Jezus objawia się narodowi wybranemu. W Uroczystość Trzech Króli obchodzimy pamiątkę Jego objawienia się narodom pogańskim w osobach Mędrców ze Wschodu.  W tym dniu modlimy się za misjonarzy. Taca przeznaczona jest na misje.  Podczas każdej mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła.
  • w przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego kończy Okres Bożego Narodzenia.

1. Dziękuję zrobione porządki w kościele. W sobotę zapraszam rodziny Batorza II:. Leokadii Kowalczyk, Marcina Zuń, Tadeusza Zyśko, Andrzeja i Pawła Kowalczyk oraz Jana Zarzecznego .

1. Od czwartku rozpocznę wizytę duszpasterską tzw. Kolędę.

* czwartek 9 stycznia od godz. 9.15 od Janusza Zyśko do Henryka Wnuk

* piątek 10 stycznia od godz. 9.15  od Zygmunta Czuby do Szymończyka Stanisława