III Niedziela Zwykła– 27.01. 2019r.

1. Dzisiaj adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.
    • w poniedziałek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła;
    • w czwartek wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana. Godzina Święta od 23.oo do 24.oo.
    • I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.oo. Msza św. o godz. 17.oo i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
    • w sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego. Dzień modlitwy za osoby konsekrowane. Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 7.3o oo  16.oo.Jest to także Dzień Rodzicielskiego Ofiarowania Dziecka Panu Bogu. Taca przeznaczona dla Wspólnoty Klarysek w Sandomierzu.              I sobota miesiąca. Po Mszy św. nabożeństwo wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.
    • I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Dalszy przebieg wizyty duszpasterskiej w Ponikwach.
  4. Dziękuję za posprzątanie kaplicy. W piątek zapraszam rodziny z Wólki Batorskiej: Łukasza Widza, Kazimierza Zyśko i Wiesława Szymończyka.
  5. Proszę o zachowanie porządku na cmentarzu i wokół.
  6. Przy wyjściu z kaplicy na stoliku znajduje się tygodnik ”Niedziela”. Zapraszam do czytania.
  7. Po Mszy św. można złożyć podpisy: popieram inicjatywę DNIA ŻAŁOBY NARODOWEJ w intencji dzieci nienarodzonych i zobowiązuje się w tym dniu uczestniczyć we Mszy św. wynagradzającej za grzech dzieciobójstwa.