XVIII Niedziela Zwykła – 05.08.2018 r.

1. Dzisiaj o godz. 20.oo adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy.
  2. Miesiąc sierpień, to miesiąc trzeźwości. Zachowajmy abstynencję i pamiętajmy w modlitwie i ofiarach o ludziach uzależnionych.
  3. Przypominamy dzieciom i młodzieży  o codziennej modlitwie i udziale we Mszy św. także w czasie wakacji.
  4. W kalendarzu liturgicznym:
    • w poniedziałek Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 7.3o 11.oo i 16.oo
    • w środę wspomnienie św. Dominika, kapłana
    • w czwartek Święto św.  Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
    • w piątek Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
    • w sobotę wspomnienie św. Klary, dziewicy
  1. Obejmijmy duchową opieką modlitewną wszystkich pielgrzymujących na Jasną Górę do trony Królowej i Matki naszego Narodu i podążajmy z nimi z naszymi intencjami. Pamiętajmy w sposób szczególny o przeżywaniu o godz. 21. Apelu Jasnogórskiego i modlitwie różańcowej.
  2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy  rodziny  Wielgomasów Saganowskich Dychów i Ogonów.
  3. Komitet Organizacyjny zbiórki publicznej pn.: Fundusz Stypendialny im. Marii i Lecha Kaczyńskich informuje, że z przeprowadzonej zbiórki publicznej tj. kwesty do puszek otrzymaliśmy sumę 321 zł w parafii Batorz. Środki zostaną przeznaczone dla dzieci, które uzyskują bardzo dobre wyniki. Serdecznie dziękujemy za ofiary.