XV Niedziela Zwykła – 15.07.2018 r.

1. Dzisiaj o godz. 20.oo adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy.
  2. Miesiąc lipiec poświęcony jest Najdroższej Krwi Jezusa. W naszych osobistych modlitwach uwielbiajmy Krew naszego zbawienia i wypraszajmy łaski dla grzeszników.
  3. Przypominamy dzieciom i młodzieży  o codziennej modlitwie i udziale we Mszy św. także w czasie wakacji.
  4. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek  wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszamy  rodziny Pastuchów Śmiałków Wójcików Mariana Greli Zenona Greli i Mieczysława Łukasika oraz  Bronisława Sobótkę .
  6. Rozpoczęliśmy prace remontowe w kościele od renowacji ołtarzy. W związku z tym transmisja online z kościoła będzie przeprowadzana w niedzielę o godz. 11.oo i 20.oo a także w I czwartki, piątki i soboty miesiące oraz obejmować  będzie pogrzeby.
  7. Taca na ubezpieczeni kościoła z poprzedniej niedzieli wynosiła 2200 zł. Bóg zapłać.