IX Niedziela Zwykła – 03.06.2018 r.

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa od dziś o godz. 19.oo. W czasie adoracji nabożeństwo do Serca Jezusowego
  2. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.oo.

We wtorek wspomnienie św. Bonifacego, męczennika.

1. Trwa Oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 18.oo procesja eucharystyczna wokół Kościoła. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów.

W czwartek zakończenie oktawy. Po Mszy św. o godz. 18.oo procesja do czterech ołtarzy i błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków. Jest to także I czwartek miesiąca, modlimy się w intencji powołań kapłańskich. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W przyszłą niedzielę odpust w parafii Aleksandrówka.

1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzień modlitw o świętość kapłanów. Zapraszam na modlitwę Wspólnotę dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa i Apostolstwo „Margaretka”.
  2. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Wszystkich czcicieli Jej Niepokalanego Serca zapraszam na Mszę św. o godz. 18.oo
  3. Dziękuję za posprzątanie. W sobotę zapraszam rodziny: Groszków Zielonków Szyszków i Wójcików.
  4. Na stoliku przy wyjścia z kościoła znajduje się prasa katolicka.
  5. Zapraszamy na modlitwę indywidualną czy rodziną do kościoła, który jest otwarty w ciągu dnia.