Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa

Serdecznie zapraszamy na
MODLITEWNE CZUWANIE

w każdą niedzielę od godz. 19.oo do 20.oo

po adoracji różaniec dla chętnych.

Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa
Króla królów i Pana panów.
Króluj nam Chryste!

MODLITEWNE CZUWANIE
Kraków, 17 listopada 2017 r.
Bazylika Najświętszego Serca Jezusa:

• godz. 15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • godz. 15:10 – Słowo O. prof. Władysława Kubika
  • godz. 15: 30 – Msza w. pod przewodnictwem JE. Ks. Abp. Marka Jdraszewskiego w intencji beatykacji Sł. Boej Rozalii Celak.

Łagiewniki Kaplica klasztorna:
ADORACJA
Program Czuwania:

• godz. 19: 00 – Modlitwa za Polskę prowadzi Wspólnota parlamentarna – posłowie i senatorowie RP.
  • godz. 19:30 – Adoracja Bożego Miłosierdzia I – prowadzi\ą Wspólnoty diecezji toruńskiej, gdańskiej, koszalińsko – kołobrzeskiej, katowickiej, zamojskiej.
  • godz. 20:00 – Adoracja Bożego Miłosierdzia II – prowadzą Wspólnoty diecezji rzeszowskiej, gliwickiej, przemyskiej, krakowskiej, legnickiej.
  • godz. 20:30 – Adoracja Bożego Miłosierdzia III – prowadzą Wspólnoty diecezji warszawskiej, warszawsko – praskiej, wrocławskiej, świdnickiej, bielsko – żywieckiej.
  • godz. 21:00 – Apel Jasnogórski i Koronka do Miłosierdzia Bożego – prowadzą Wspólnoty diecezji krakowskiej i częstochowskiej.
  • godz. 21:30 – Droga Krzyożwa – prowadzą Wspólnoty diecezji sandomierskiej, płockiej, sosnowieckiej, gnieźnieńskiej, lubelskiej.
  • godz. 22:15 – Różaniec cz IV prowadzą Wspólnoty z diecezji łomżyńskiej, białostockiej, tarnowskiej, drohiczyńskiej, poznańskiej.
  • godz. 23:00 – Msza w. i słowo JE. Ks. Bp. Damiana Muskusa, posługa liturgiczna Wspólnoty diecezji krakowskiej.

Wspólnota dla Intronizacji NSPJ,
Kraków, ul. Pilotów 28/23