Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa

MODLITEWNE CZUWANIE

w każdą niedzielę od godz. 19.oo do 20.oo

Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa
Króla królów i Pana panów.
Króluj nam Chryste!

09 kwietnia 2022
Papież upoważnił Kongregację Spraw Kanonizacyjnych do promulgowania dekretu o heroiczności cnót Sługi Bożej Rozalii Celakówny. W Krakowie przeżyła 43 lata jako świecka pielęgniarka i opiekunka chorych w szpitalu św. Łazarza. Zmarła 13 września 1943 roku

ks. Paweł Kosiński, jezuita, redaktor naczelny portalu DEON:

Ta jej posługa, działanie dla dobra innych ludzi brało się z przekonania, że w ten sposób wypełnia posłannictwo samego Chrystusa. Rozalia chciała robić tylko to, co było rzeczywiście jej powołaniem, danym bezpośrednio od samego Pana. Tym, co także Rozalia mówi nam w sposób szczególny to, że świat będzie zbawiony i to jest także treść jej objawień tylko wtedy, gdy Serce Boże, Serce Pana Jezusa zakróluje nad sercami, nad narodami i nad całym światem. Ona stała się taką propagatorką, apostołką osobistego poświęcenia się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

IZBA PAMIĘCI SŁUŻEBNICY BOŻEJ ROZALII CELAKÓWNY W JACHÓWCE

Tu można kierować wpłaty na powstanie Izby;

nr konta 77 1050 1445 1000 0090 6824 3188