I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024 r.

         Dzisiaj

  • Gorzkie Żale o godz. 15.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 19.oo

 

  1. W tym tygodniu:
  • codziennie Koronka do miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo
  • poniedziałek, wtorek, środa nabożeństwo rozważania Męki Pańskiej i adoracja Krzyża w tym tygodniu o godz. 18.3o
  • w czwartek Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.oo. Godzina Święta od 23.oo do 24.oo w intencji świętości kapłanów oraz o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
  • w piątek droga Krzyżowa i Msza Św. o godz. 17.oo w intencji dusz czyśćcowych
  1. Od drugiego semestru tego roku szkolnego zaczynają się katechezy uzupełniające dla młodzieży „Wierzę w Ciebie Boże żywy”. Katechezy odbywają się w Modliborzycach. Plan w gablocie prze kościołem.
  2. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół na dzisiejszą niedzielę. Do sprzątania zapraszamy rodziny z Wólki Batorskiej Las. Ofiary na kwiaty składamy w Wielkim Poście na przygotowanie ciemnicy i grobu. Proszę o zmycie posadzki w poniedziałek i posprzątanie kościoła w sobotę.
  3. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.