VI Niedziela Wielkanocna – 14.05.2023 r.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 19.3o
  • nabożeństwo majowe z procesją wokół kościoła o godz. 20.3o

w dni powszedni nabożeństwa majowe po Mszy Św. o godz. 18.oo

• we wtorek Święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana męczennika, Patrona Polski
  • w czwartek 40 dzień po zmartwychwstaniu Pana Jezusa, dzień wniebowstąpienia. Uroczystość przeniesiona na niedzielę. Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
  • w środę różaniec wspominkowy o godz. 21.oo
  • w piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego
  • w sobotę modlitwa adoracji w intencji nowych powołań od godz. 15.oo do 21.oo                                                                                                                                                               od15.oo – 16.oo Wólka Batorska

od 16.oo – 17.oo Batorz II

od 17.oo do 18.oo Kolonia Batorz

od 19.3o do 21.oo Batorz I

• w przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. Od dzisiaj do środy przypadają tzw. dni krzyżowe – Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.

1. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszam w piątek na godz. 18.oo.Po Mszy Św. spotkanie. Rodziców wraz z kandydatami zapraszam w przyszłą niedzielę na Mszę Św. o godz. 11.oo. Po Mszy Św. spotkanie.

1. Rocznica I Komunii Św. w sobotę na Mszy Św. o godz. 18.oo.

1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu. Do sprzątania zapraszam  rodziny   z  Wólki Batorskiej od Mariusza Szubartowskiego do Zofii Michałek. W poniedziałek  proszę  o przemycie posadzki. Proszę o wykoszenie trawy także wokół starej plebanii.

Pogrzeb Wiesława Nieściur z Kolonii Batorz w poniedziałek o godz. 9.3o