III Niedziela Wielkanocna – 23.04.2023 r.

• zbiórka do puszek na Caritas
  • Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Po Mszy Św. spotkanie tylko dla rodziców
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo. Zapraszam rodziny z Batorza I, które przeżyły czas nawiedzenia obrazu Chrystusa Króla w ostatnich dwóch tygodniach

• w poniedziałek Uroczystość Św. Wojciecha, głównego Patrona Polski
  • we wtorek Święto Św. Marka, Ewangelisty. Dzień modlitw o urodzaje
  • w środę różaniec wspominkowy o godz. 20.oo
  • w czwartek Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
  • za tydzień IV Niedziela Wielkanocna nazywana Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw  o powołania. Rozpoczynamy Parafialne Misje. Czas odnowy duchowej.           Nie będzie Mszy Św. o godz. 16.oo. Program został dostarczony do naszych domów.

1. Rocznica I Komunii Świętej na Mszy Św. 20 maja o godz. 18.oo. Uroczystość I Komunii Św.  w niedzielę 28 maja na Mszy o godz. 11.oo. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony przez bp 28 czerwca o godz. 18.oo.

1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu. Do sprzątania zapraszam  rodziny    z  Wólki Batorskiej od Anny Rugała do Jerzego Grabosia. W poniedziałek proszę  o przemycie posadzki. Proszę o uprzątnięcie trawy i gałęzi obok lasku przy kościele. Rozpoczyna się już czas wykaszania trawy.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela.