Pogrzeb

Dzisiaj 23 marca zmarła Marianna Serwatka z Batorza II.

Różaniec w piątek o Mszy Św. wieczorowej.

Pogrzeb  w sobotę:

godz. 13.3o wprowadzenie i różaniec

godz. 14.oo Msza Św. i odprowadzenie na cmentarz.

 

Boże, dziękuje Ci, że oczekujesz na mnie w niebie, gdzie zostało przygotowane dla nas mieszkanie. Umocnij moją wiarę w życie wieczne i zmartwychwstanie ciała. Rozpal moją miłość, abym Cię kochał każdego dnia coraz bardziej. Ożyw moją nadzieję na spotkanie z Tobą. Proszę Cię za tymi, którzy przekroczyli już bramę śmierci i oczekują Twojego miłosierdzia w czyśćcu. Spraw, abym w Twoim domu spotkał się z moimi bliskimi i wszystkimi braćmi i siostrami, których powołałeś do życia wiecznego. Amen.

 

 

Dobry Jezu a nasz Panie, * daj im wieczne spoczywanie.
Światłość wieczna niech im świeci, * gdzie królują wszyscy święci.
Gdzie królują z Tobą, Panem, * aż na wieki wieków. Amen.