IV Niedziela Wielkiego Post – 19.03.2023 r.

         Dzisiaj

 • po Mszy Św. zbiórka do puszek na misje.
 • Gorzkie Żale o godz. 15.oo
 • modlitwa do Św. Józefa o godz. 18.45
 • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo. Zapraszam rodziny z Batorza I, które przeżyły czas nawiedzenia obrazu Chrystusa Króla

        W tym tygodniu:

  

W Okresie Wielkiego Postu rozważanie Męki Jezusa i adoracja Krzyża od poniedziałku do środy   o godz. 20.3o. Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 15.oo.  W dni powszednie po Mszy Św.  o godz. 6.45 litania Św. Józefa

 • w poniedziałek Uroczystość Św. Józefa. Msze Św. o godz. 6.45 i 17.oo z aktem oddania
 • w czwartek  Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.oo.  Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
 • w piątek  Parafialna Droga Krzyżowa o godz. 17.oo.  – prowadzą mieszkańcy Wólki Batorskiej
 • w sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Św. o godz. 7.3o 11.oo i 16.oo. Dzień  Świętości Życia. Można przystąpić do duchowej adopcji dziecka poczętego na Mszy Św. o godz. 11.oo. Modlitwa wypominkowa o godz. 20.oo.
 • w niedzielę, V Wielkiego Postu zasłaniamy krzyże.
 1. Kartki na kolejny tydzień znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła w piątek. Wynagradzamy w tym tygodniu za grzechy związków niesakramentalnych, partnerskich i rozwody .
 2. Można nabywać baranki wielkanocne jako jałmużna Caritas w cenie 10 zł.
 3. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. Do sprzątania kościoła zapraszamy rodziny z Batorza Drugiego od Aliny Wieleba do Jana Winiarczyka. W poniedziałek proszę o przemycie posadzki.  Po V Niedzieli Wielkiego Postu-  Kolonia Wólka Batorska. Kościół na Święta przygotują mieszkańcy Batorz II Marka Sawickiego do Henryka Zarzecznego.   Dziękuję panu Marianowi Greli za prace przy tujach.
 4. Sprzątający kościół złożyli ofiarę. Bóg zapłać.